fbpx

HLAS v krajoch

Kliknutím na vybraný kraj sa zobrazí kontakt na krajského predsedu a okresných predsedov strany HLAS

Bratislava Trnava Nitra Trenčín Žilina Banská Bystrica Košice Prešov Trnavský kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj Bratislavský kraj
Krajská predsedníčka
Martina Jarošová Gašparová
Okres
Kontakt
Levice Peter Šimšík
levice@strana-hlas.sk
Nové Zámky Ingrid Ujváriová
novezamky@strana-hlas.sk
Zlaté Moravce Štefan Valkovič
zlatemoravce@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Štefan Gašparovič
Okres
Kontakt
Bratislava I. Andrea Szabóová
staremesto@strana-hlas.sk
Bratislava II Martin Vojtašovič
bratislava2@strana-hals.sk
Bratislava III Pavol Krejčí
bratislava3@strana-hlas.sk
Bratislava IV Martin Dorčák
bratislava4@strana-hlas.sk
Bratislava V Ivana Antošová
petrzalka@strana-hlas.sk
Malacky Róbert Peťko
malacky@strana-hlas.sk
Pezinok Peter Kramár
pezinok@strana-hlas.sk
Senec Alena Greksa
senec@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Ján Hrubý
Okres
Kontakt
Dunajská Streda Boris Benkovič
dunajskastreda@strana-hlas.sk
Galanta Adrián Macho
galanta@strana-hlas.sk
Hlohovec Viktor Hromada
hlohovec@strana-hlas.sk
Skalica Matej Čambal
skalica@strana-hlas.sk
Trnava Martin Galbavý
trnava@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Michal Moško
Okres
Kontakt
Bánovce nad Bebravou Vladimír Minčič
banovcenadbebravou@strana-hlas.sk
Ilava Peter Marušinec
ilava@strana-hlas.sk
Myjava Michal Bartek
myjava@strana-hlas.sk
Nové Mesto nad Váhom Michal Bartek
novemestonadvahom@strana-hlas.sk
Partizánske Erich Dvonč
partizanske@strana-hlas.sk
Považská Bystrica Karol Janas
povazskabystrica@strana-hlas.sk
Prievidza Dominika Vážna
prievidza@strana-hlas.sk
Trenčín Tomáš Vaňo
trencin@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Jozef Cech
Okres
Kontakt
Bytča Silvia Koszorúová Kučavíková
bytca@strana-hlas.sk
Čadca Radoslav Zajac
cadca@strana-hlas.sk
Kysucké Nové Mesto Milan Králik
kysuckenovemesto@strana-hlas.sk
Liptovský Mikuláš Rudolf Urbanovič
liptovskymikulas@strana-hlas.sk
Martin Tomáš Zanovit
martin@strana-hlas.sk
Žilina Ľubomír Sečkár
zilina@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Roman Malatinec
Okres
Kontakt
Banská Bystrica Miroslav Čellár
banskabystrica@strana-hlas.sk
Brezno Martin Alberty
brezno@strana-hlas.sk
Lučenec Lukáš Mózer
lucenec@strana-hlas.sk
Poltár Karin Janišová
poltar@strana-hlas.sk
Revúca Zuzana Nosáľová
revuca@strana-hlas.sk
Rimavská Sobota Michal Bagačka
rimavskasobota@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Richard Eliáš
Okres
Kontakt
Bardejov Jozef Guliga
bardejov@strana-hlas.sk
Levoča Miloslav Repaský
levoca@strana-hlas.sk
Medzilaborce Adrián Kaliňak
medzilaborce@strana-hlas.sk
Snina Tomáš Kirňak
snina@strana-hlas.sk
Svidník Alena Nováková
svidnik@strana-hlas.sk
Vranov nad Topľou Ján Karol
vranovnadtoplou@strana-hlas.sk
Krajský predseda
Matúš Lukáč
Okres
Kontakt
Gelnica Antonín Cicoň
gelnica@strana-hlas.sk
Košice - okolie Matej Smorada
kosice@strana-hlas.sk
Michalovce Tímea Sotáková
michalovce@strana-hlas.sk
Rožňava Ján Štefan
roznava@strana-hlas.sk
Sobrance Marián Sejna
sobrance@strana-hlas.sk
Spišská Nová Ves Dávid Demečko
spisskanovaves@strana-hlas.sk
Trebišov Jozef Tóth
trebisov@strana-hlas.sk

Používaním stránok prevádzkovaných stranou HLAS súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info