Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Ak chce priemiér Heger budovať kultúru úcty, nech okamžite odvolá ministra Matoviča

Patrícia Medveď Macíková
Ak chce premiér Eduard Heger budovať kultúru úcty, ako avizuje na svojej sociálnej sieti, nech bezodkladne odvolá z funkcie ministra...

Ak chce premiér Eduard Heger budovať kultúru úcty, ako avizuje na svojej sociálnej sieti, nech bezodkladne odvolá z funkcie ministra financií Igora Matoviča.
„Za celý čas slovenskej samostatnosti neexistuje väčší zabijak politickej i ľudskej kultúry ako Igor Matovič. Jeho „kultúrou úcty“ je rozoštvávanie národa, klamanie, podvádzanie, urážanie názorových oponentov a pohŕdanie vlastnými predvolebnými sľubmi. Človek, ktorý v parlamente rozpráva o „sračkách“ a „hovnách“, je vzorom nekultúrnosti a neúcty. Preto nech sa páči, pán Heger, budujte kultúru úcty a zbavte nás najväčšieho zla v slovenskej politike, ktoré nesie meno Igor Matovič,“ uviedol poslanec HLASu Matúš Šutaj Eštok.
HLAS je presvedčený, že Igor Matovič nemá čo hľadať v jednej z kľúčových ústavných funkcií. „Je najvyšší čas, aby strany vládnej koalície dospeli k rovnakému a nevyhnutnému záveru ako pred rokom. Vtedy po mesiacoch zmätku a chaosu pochopili, že tento človek nemôže byť predsedom vlády. Dnes je najvyšší čas, aby uznali, že ani štátna kasa nemôže strážená bláznom bez akejkoľvek zodpovednosti,“ dodal Matúš Šutaj Eštok.

<< Späť k článkom