Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: „Demokrat“ Heger priznal farbu, predčasných volieb sa bojí

Patrícia Medveď Macíková
Samozvaný „demokrat“ Eduard Heger konečne priznal farbu a svoju skrachovanú vládu chce držať pri moci za každú cenu ešte rok...

Samozvaný „demokrat“ Eduard Heger konečne priznal farbu a svoju skrachovanú vládu chce držať pri moci za každú cenu ešte rok a štvrť.
„Toto sú tí samozvaní“demokrati“, ktorí sa boja vôle ľudu ako čert kríža. Vláda Eduarda Hegera a Igora Matoviča padla kvôli ich večným vnútorným hádkam a totálnej neschopnosti pomôcť ľuďom. Neverilo jej vyše 80 percent občanov a dve tretiny z nich si želajú predčasné voľby. Napriek tomu idú tí istí neschopní politici skladať novú vládu, len aby ich ľudia v predčasných voľbách neposlali kade ľahšie,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.
HLAS trvá na svojom postoji, že predčasné voľby v čo najskoršom možnom termíne sú jediným riešením trojročnej hlbokej politickej krízy, prehlbujúceho sa marazmu a čoraz väčšieho chudobnenia ľudí. „Slovensko potrebuje nový začiatok a úplnú obnovu. To nie je možné začať s ľuďmi, ktorí vo svojich úlohách fatálne zlyhali a priviedli krajinu na pokraj rozvratu. O to dôležitejšie je, aby občania vyslali vláde svojou účasťou v referende jasný signál, že odmietajú zabetónovanie súčasnej moci na ďalší rok a štvrť,“ dodal Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom