Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Diskusie Igora Matoviča vážne ohrozujú duševné zdravie národa

Patrícia Medveď Macíková
  Sledovanie diskusií Igora Matoviča predstavuje podľa HLASu vážne ohrozenie duševného zdravia slovenského národa. „Poslucháči Slovenského rozhlasu dnes opäť museli...

 

Sledovanie diskusií Igora Matoviča predstavuje podľa HLASu vážne ohrozenie duševného zdravia slovenského národa.

„Poslucháči Slovenského rozhlasu dnes opäť museli ostať v šoku. Zapli prijímače s nádejou, že sa od ministra financií dozvedia aspoň jedno konkrétne opatrenie pri drastickom zdražovaní, alebo aspoň odpoveď na otázku, koľko budú od nového roka platiť za energie. Namiesto toho počuli záznam z ďalšieho terapeutického sedenia Igora Matoviča, plného klamstiev, vyplakávania, hľadania nepriateľov, rozoštvávania spoločnosti a obviňovania z neschopnosti všetkých okrem seba,“ povedal poslanec HLASu Matúš Šutaj Eštok.

HLAS preto odporúča všetkým médiám, aby pred každou ďalšou Matovičovou diskusiou odvysielali oznam, že nasledujúca relácia nie je vhodná pre citlivé povahy a môže vážne ohroziť duševné zdravie divákov. „Prípadne sa môžu médiá rozhodnúť, že tieto debaty sa budú vysielať len po 22. hodine a budú po celý čas označené hviezdičkou. Je to lacnejšie a jednoduchšie, ako poskytovať neodkladnú zdravotnú starostlivosť všetkým, ktorým sa po slovách Igora Matoviča urobilo nevoľno,“ dodal Matúš Šutaj Eštok.

<< Späť k článkom