Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Dlhoročný redaktor TV JOJ Samuel Migaľ posilnil HLAS

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia predstavil novú odbornú posilu, do svojho politického tímu. Známeho a dlhoročného redaktora TV JOJ Samuela Migaľa....

HLAS – sociálna demokracia predstavil novú odbornú posilu, do svojho politického tímu. Známeho a dlhoročného redaktora TV JOJ Samuela Migaľa.
“Ide o osobnosť, ktorá sa vo svojej práci venovala po dlhé roky problémom ľudí. HLAS chce túto jeho prepojenosť s každodenným životom ľudí a mediálneho prostredia využiť na riešenia, ktoré im zlepšia život. Verím, že v našom tíme bude úspešný a jeho podnety a prácu uvidíte priamo vo výkone našej strany,“ uviedol Peter Pellegrini.
Samuel Migaľ svoje rozhodnutie vstúpiť do HLASu – sociálna demokracia odôvodnil slovami, že považuje lídra HLASu za politika, ktorý dokáže vyviesť Slovensko z krízy a marazmu. „Ponúka riešenia pre ľudí a teším sa na vzájomnú spoluprácu v prospech ľudí. Chcem sa venovať zlepšeniu mediálneho priestoru a kultúry, kde mám veľa podnetných nápadov,“ skonštatoval Migaľ.
Líder HLASu Peter Pellegrini sa verejne prihlásil aj k výzve banskobystrickej župy, ktorá žiada zlepšenie dialógu so štátom a predvídateľnú ekonomickú politiku voči samosprávam. “ HLAS je aj hlasom regiónov. Sme najúspešnejšou stranou, ktorá uspela v regionálnych voľbách a máme pripravené riešenia pre samosprávu. Človek nemôže byť trestaný za to, kde sa narodil a preto sme sa ako strana zaviazali, že do 12 rokov vyrovnáme regionálne rozdiely,“ zdôraznil Peter Pellegrini.
“V týchto rozbúrených časoch ponúkame pokojnú silu, ktorá ašpiruje  na víťazstvo vo voľbách a chce zmeniť Slovensko, kde po amateroch príde skúsená vláda pracujúca pre ľudí,“ dodal Peter Pellegrini.
“Už sme raz zažili čo hnev a nespokojnosť spôsobili. K moci sa dostali amateri, ktorí rozvrátili štát. Aj dnes hrozí, že sa k moci dostanú neskúsení ľudia, ktorí nevedia riadiť štát a dúfajú, že sa premlčia až do vládnych kresiel,“ varoval líder HLASu. “ Uvedomujeme si, že stojíme pred náročnou úlohou ponúknuť Slovensku riešenie nielen pre prítomnosť, ale aj pre budúcnosť. Preto tvoríme a ponúkame skúsený politický tím, ktorý začne pracovať, od prvého dňa po voľbách, pre Slovensko,“ povedal Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom