Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Do volieb ideme samostatne s plánom zásadnej obnovy Slovenska

Patrícia Medveď Macíková
  HLAS pôjde do volieb samostatne, s plánom zásadnej obnovy Slovenska a nádeje do budúcnosti. „Chceme byť jedinou alternatívou voči...

 

HLAS pôjde do volieb samostatne, s plánom zásadnej obnovy Slovenska a nádeje do budúcnosti. „Chceme byť jedinou alternatívou voči súčasnému marazmu chaosu a dať ľuďom novú, kompetentnú, stabilnú a dôveryhodnú vládu, ktorá bude riešiť ich skutočné problémy namiesto vzájomných sporov,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini po rokovaní rozšíreného predsedníctva strany v Banskej Bystrici, ktoré schválilo postup HLASu do parlamentných volieb.

Ambíciou HLASu je predovšetkým ponúknuť ľuďom nádej do budúcnosti. „HLAS predloží svoju víziu nielen do konca volebného obdobia, ale na celé najbližšie desaťročie. O dôveru ľudí sa bude uchádzať samostatne, je však otvorený spolupráci s osobnosťami či organizáciami, ktoré sa s týmto programom stotožnia,“ priblížil Peter Pellegrini.

Rozšírené predsedníctvo HLASu vo svojom vyhlásení zdôraznilo, že len a len ľudia v demokratických voľbách rozhodnú, kto dostane mandát na obnovu Slovenska a s kým má tento mandát napĺňať. „Predsedníctvo HLASu však potvrdilo, že HLAS po parlamentných voľbách nebude za žiadnych okolností spolupracovať so stranami OĽaNO a ĽSNS, pretože ich považuje za vážnu hrozbu pre slovenskú demokraciu. O spolupráci s ostatnými subjektmi rozhodnú voliči i ochota týchto strán podieľať sa plnení plánu a vízie HLASu,“ dodal Peter Pellegrini.

<< Späť k článkom