Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Heger s Matovičom otravujú ľudí ešte aj deň pred sviatkami

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia víta odchod Igora Matoviča z postu ministra financií. Považujeme ho za zlo slovenskej politiky, ktoré dlhodobo...

HLAS – sociálna demokracia víta odchod Igora Matoviča z postu ministra financií. Považujeme ho za zlo slovenskej politiky, ktoré dlhodobo škodí ľuďom na Slovensku. Zároveň Heger na ich spoločnej konferencii potvrdil, že  neprekročil tieň Matovičovho sluhu a je ochotný zohrať akékoľvek nedôstojné divadlo dehonestujúce post predsedu vlády SR.
“ Verím, že Igora Matoviča bude nasledovať v krátkom čase aj Heger a predčasné voľby ukončia ich nekompetentné šafárenie. Slovensko sa potrebuje nadýchnuť a chaos musí vystriedať nádej na zmenu“, uviedol Peter Pellegrini.
„Ich spoločné vystúpenie na ministerstve financií len potvrdilo, že lož je ich pracovná metóda a žijú si svoj vlastný svet bez poznania skutočného reálneho života,“ skonštatoval Peter Pellegrini.
„Slovensko pod ich vládnutím chudobnie, pomoc bola počas roka nedostatočná a prišla buď neskoro, alebo v mnohých prípadoch vôbec. Na budúcnosť krajiny už dávno absolútne rezignovali. Stále nie je jasné aké účty budú platiť ľudia za plyn a elektrinu. Samosprávy sa vďaka Matovičovim sociálnym experimentom ocitajú na hranici prežitia, ale obaja páni sa hrdia svojimi finančnými „atomóvkami“. “ Svojím nedôstojným a otravným vystúpením v predvečer vianočných sviatkov len potvrdili, že dozrel čas na ich politický odchod. Už prvý krok môžu urobiť ľudia svojou účasťou v januárovom referende“, dodal líder HLASu – sociálna demokracia.
<< Späť k článkom