Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Hegerova aroganica prekročila všetky hranice

Patrícia Medveď Macíková
Arogancia povereného premiéra Eduarda Hegera dnes prekročila také hranice, že pani prezidentka by mala reálne zvážiť, či tohto človeka ešte...

Arogancia povereného premiéra Eduarda Hegera dnes prekročila také hranice, že pani prezidentka by mala reálne zvážiť, či tohto človeka ešte niekedy poverí zostavením alebo vedením vlády.
„Odvolaný predseda vlády dnes vo verejnoprávnom rozhlase celému Slovensku oznámil, že za vysoké zálohové platby za energie si môžu sami podnikatelia a samosprávy. Nepovedali totiž vláde, že nechcú platiť tak veľa, a je to teda celé ich chyba. To je taká nehoráznosť, že Eduard Heger by mal okamžite prestať fantazírovať o akejkoľvek svojej novej vláde a navždy zmiznúť z verejného priestoru,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.
Kvetnaté reči odvolaného premiéra o „spolupráci demokratov“ dnes dostali svoj pravý zmysel. „Jediným dôvodom súčasných politických krokov Eduarda Hegera je udržať sa pri moci za každú cenu a rozsievať túto neuveriteľnú aroganciu ešte rok a štvrť. Tento človek bez štipky pokory obviňuje z fatálneho zlyhania vlády svojich vlastných občanov a sám seba považuje za akéhosi mesiáša. Nie, pán Heger, problémom Slovenska nie sú jeho občania, ale táto nadutá a neschopná vládna koalícia na čele s vami a Igorom Matovičom. A presne toto je vec, ktorú by Vám mali ľudia jasne odkázať už o týždeň v referende,“ uzavrel Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom