Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: HLAS ŽIADA MIMORIADNU SCHÔDZU O ODVOLANÍ VLÁDY

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia žiada o zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu na vyslovenie nedôvery premiérovi Eduardovi Hegerovi, a tým aj celej...

HLAS – sociálna demokracia žiada o zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu na vyslovenie nedôvery premiérovi Eduardovi Hegerovi, a tým aj celej vláde.
„Odmietnutím mimoriadnych schôdzí o stave slovenského zdravotníctva, verejných financií i zdražovaní potravín vládna koalícia opäť jasne odkázala ľuďom, že ju ich problémy nezaujímajú a nie je ich schopná riešiť. Takáto vláda nemá právo na ďalšiu existenciu. Preto opakovane žiadame kolegov zo strany Smer, aby pridali svoje podpisy k návrhu na zvolanie mimoriadnej schôdze o odvolaní vlády, ktorá nám umožní o všetkých týchto témach v parlamente pred zrakmi ľudí  diskutovať,“ povedal predseda HLASu Peter Pellegrini.
HLAS má aktuálne dvadsať podpisov opozičných poslancov pod žiadosťou o zvolanie mimoriadnej schôdze. „Vysloviť nedôveru vláde v situácii, kedy sa rozvracia právny štát a ministri nedokážu riešiť kľúčové problémy ľudí, je psou povinnosťou opozície,“ dodal Peter Pellegrini.

<< Späť k článkom