Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Kandidátom na primátora Čadce je Matej Šimášek

Patrícia Medveď Macíková
Kandidátom strany HLAS – sociálna demokracia na primátora mesta Čadca je Matej Šimášek. „Matej Šimášek má za sebou bohaté manažérske...

Kandidátom strany HLAS – sociálna demokracia na primátora mesta Čadca je Matej Šimášek.
„Matej Šimášek má za sebou bohaté manažérske skúsenosti z oblasti energetiky i zamestnanosti. Je odborníkom na cestovný ruch i prácu s európskymi fondami. Je to invenčný a manažérsky zručný človek, ktorý vo svojom živote niečo dokázal a samosprávu a jej problémy dôverne pozná,“ povedal líder HLASu Peter Pellegrini.
V októbrových komunálnych voľbách si podľa neho budú ľudia v Čadci i na celom Slovensku odpovedať na otázku,  či sa uspokoja so súčasným stavom, alebo sa rozhodnú pre lepšiu budúcnosť. „Filozofia HLASu je jasná: ponúknuť Slovensku nové tváre, s novou energiou a novým prístupom k skutočným problémom ľudí. Ak však nemáme opakovať pochybné experimenty z minulosti, je nevyhnutné, aby sme ponúkli ľudí kompetentných a skúsených, ktorí vedia, do čoho idú a ktorí už niečo v živote dokázali,“ dodal Peter Pellegrini.
Prioritami Mateja Šimáčka v prípade zvolenia za primátora Čadce budú využívanie mimorozpočtových zdrojov na nové projekty pre mesto, podpora regionálneho rozvoja s Čadcou ako lídrom regiónu, sociálna politika a podpora podnikania.
<< Späť k článkom