Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Matovič nie je bojovník proti mafii, ale obyčajný výpalník

Patrícia Medveď Macíková
Igor Matovič sa neštíti vťahovať učiteľov do svojich odporných politických hier, namiesto toho, aby im okamžite zvýšil platy.„Igor Matovič nie...


Igor Matovič sa neštíti vťahovať učiteľov do svojich odporných politických hier, namiesto toho, aby im okamžite zvýšil platy.
„Igor Matovič nie je bojovník proti mafii, ale obyčajný výpalník. Podmieňovanie zvýšenia platov učiteľov ich zapojením sa do boja proti Richardovi Sulíkovi je nielen neprijateľné, ale vyslovene odporné. Nabudúce bude zrejme žiadať, aby lekári a sestry ako podmienku zvýšenia platov verejne požiadali o odchod ministra zdravotníctva, v ktorom je Matovič takisto v spore,“ povedal poslanec Národnej rady a generálny manažér HLASu Matúš Šutaj Eštok.
Matovič pokračuje v rozdeľovaní národa neuveriteľne devastačným spôsobom. „Zaťahuje do svojich osobných sporov všetky zložky spoločnosti, ktoré majú z princípu ostať apolitické. Rozoštváva ľudí medzi sebou, zneužíva svoje postavenie ministra financií, výrazne prekračuje všetky svoje ústavné kompetencie a je dnes najväčšou hrozbou pre demokraciu na Slovensku,“ uzavrel Matúš Šutaj Eštok.

<< Späť k článkom