Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Milanová mala dávno odstúpiť pre neschopnosť

Patrícia Medveď Macíková
Ministerka kultúry Natália Milanová je neviditeľnou a absolútne neschopnou členkou vlády Slovenskej republiky a pre svoju neschopnosť mala dávno z...

Ministerka kultúry Natália Milanová je neviditeľnou a absolútne neschopnou členkou vlády Slovenskej republiky a pre svoju neschopnosť mala dávno z funkcie odstúpiť.

Už od začiatku pandémie nedokázala pani Milanová spraviť pre kultúru vôbec nič. Ľudia zo všetkých oblastí kultúry sa kvôli jej zlyhaniu stali jednou z najviac ekonomicky postihnutých skupín obetí pandémie. HLAS preto dlhodobo vyzýva ministerku kultúry na odchod.

Blízka spolupráca a vrelá komunikácia s Kočnerovou pravou rukou Petrom Tóthom je len povestnou čerešničkou na torte. Za normálnych okolností by sa dala považovať za súkromnú vec politicky ambicióznej osoby. To by však nesmel jej stranícky šéf Igor Matovič vyskakovať až po plafón pri akejkoľvek zmienke o Mariánovi Kočnerovi a jeho spolupracovníkoch. On nazýval ľudí Kočnerovými opicami, on žiadal všetkých, ktorí sa objavili v komunikácii s Alenou Zsuzsovou, aby sa pratali z verejného života (samozrejme, s výnimkou svojho najväčšieho kamaráta Daniela Lipšica).

HLAS bude preto veľmi zvedavý, ako predseda OĽANO zareaguje na mimoriadne blízku spoluprácu jeho ministerky s Petrom Tóthom a či bude takisto nekompromisne žiadať odchod pani Milanovej z politiky.

<< Späť k článkom