Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Olympionik Erik Vlček je tvárou HLASu južné Slovensko

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia dnes predstavil svoju novú politickú tvár pre voličov na južnom Slovensku. „Erika Vlčeka vnímam ako významnú...

HLAS – sociálna demokracia dnes predstavil svoju novú politickú tvár pre voličov na južnom Slovensku. „Erika Vlčeka vnímam ako významnú osobnosť slovenského športu, ktorý dosiahol skvelé úspechy na medzinárodnom poli. Som veľmi rád, že práve tento výnimočný športovec, ktorý je príkladom pre iných  sa stal naším Hlasom pre južné Slovensko,“ uviedol líder strany Peter Pellegrini.
„Tak, ako Alžbetin most  pri ktorom stojíme symbolizuje spoluprácu medzi dvomi mestami a národmi, som presvedčený, že naše podanie rúk symbolizuje silnú politiku HLASu pre menšiny,“ dodal líder HLASu. „Dozrel čas, aby sa ľudia spojili za niečo a prestali bojovať proti niečomu. Kvalita života, ktorej súčasťou je aj univerzálna športová infraštruktúra v každom meste, v rôznych regiónoch Slovenska je základom našej politiky. Ľudia nemusia voliť strany výlučne na etnickom princípe. Dozrel čas, aby podporili program, ktorý pomáha rozvoju regiónov vrátane toho južného. Človek nemá byť potrestaný za to kde sa narodil,“ zdôraznil Peter Pellegrini.
„V HLASe máme silný športovú sekciu, ktorá pripravuje rozvoj športu pre celé Slovensko. HLAS nevníma len šport na špičkovej úrovni, ale ako prevenciu a ochranu zdravia ľudí. Buďme zodpovední a prestaňme plačkať a sťažovať sa na finančnú pomoc zo strany iných štátov pre maďarskú menšinu. Investujme ako štát a takáto pomoc nebude potom potrebná,“ dodal Peter Pellegrini. Erik Vlček uviedol, že si váži politiku a prácu lídra HLASu Petra Pellegriniho a rád sa zapojí do projektu rozvoja športu na Slovensku. Obaja si vymenili medzi sebou tričko a veslárske pádlo, ako symbol úspešného veslovania do volieb a šírenia politickej značky HLASu na južnom Slovensku.
<< Späť k článkom