Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Plagiátor Matovič okopíroval pozitívnu vec

Patrícia Medveď Macíková
Igor Matovič doštudoval len vďaka podvodu, keď si nechal napísať diplomovku. Dnes okopíroval program Petra Pellegriniho. Matovič totiž konečne pochopil,...

Igor Matovič doštudoval len vďaka podvodu, keď si nechal napísať diplomovku. Dnes okopíroval program Petra Pellegriniho. Matovič totiž konečne pochopil, že lekárov si musíme vychovať. Len škoda, že sme stratili tri roky.
Peter Pellegrini ako premiér dal lekárskym fakultách milióny eur navyše, aby namiesto zahraničných študentov, samoplatcov, prijímali viac Slovákov a aby sme vychovali o 500 lekárov ročne viac. Program bežal dva roky a Matovičova vláda ho zrušila. A dnes prišiel Matovič s geniálnou myšlienkou – tento program obnoviť. Pochopil, že Peter Pellegrini pozeral aj za hranice volebného obdobia a prinášal správne riešenia pre Slovensko, naše zdravotníctvo a najmä pacientov. Pán Matovič, toto Vaše plagiátorstvo vnímame pozitívne, aj keď by bolo férové priznať, že tento program rozbehla naša vláda a vy ste ho v roku 2020 zrušili a teraz ho obnovujete.
<< Späť k článkom