Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Podorujeme Martina Červenku na župana Trnavského kraja

Patrícia Medveď Macíková
  HLAS – sociálna demokracia podporuje Martina Červenku na župana Trnavského samosprávneho kraja. „HLAS je jedinou politickou stranou, ktorá sa programovo...

 

HLAS – sociálna demokracia podporuje Martina Červenku na župana Trnavského samosprávneho kraja.

„HLAS je jedinou politickou stranou, ktorá sa programovo zameriava na budúcnosť Slovenska. Nie len na najbližšie volebné obdobie, ale s výhľadom na desať či dvadsať rokov dopredu. Preto je filozofia HLASu jasná: ponúknuť Slovensku tváre s novou energiou a novým prístupom k skutočným problémom ľudí. Prístupom, ktorý vedie k výsledkom a reálnym riešeniam. Ak však nemáme opakovať devastačné experimenty z minulosti, je nevyhnutné, aby sme ponúkli ľudí kompetentných a skúsených, ktorí vedia, do čoho idú a ktorí už niečo dokázali,“ uviedol na spoločnej tlačovej konferencii líder strany Peter Pellegrini.

Zároveň dodal, že v osobe Martina Červenku, stelesňuje svoju osobným ako aj profesionálnym životom novú energiu, znalosť a kompetenciu. „Je to mladý človek, ktorý už trikrát po sebe získal dôveru ľudí v Ratkovciach ako starosta obce. Napriek mladému veku má bohaté skúsenosti so samosprávou a okrem svojej obce aktívne pôsobí aj v Združení miest a obcí Slovenska. Má za sebou profesionálne skúsenosti s vedením tímu, zavádzaním nových technológií a inovatívnym prístupom“, uviedol pri predstavovaní kandidáta Pellegrini.

Podľa jeho slov, práve zlostné a necitlivé rozdeľovanie spoločnosti, zúfalá neodbornosť a neschopnosť, ako aj presvedčenie o svojom patente na rozum dostali Slovensko za dva a pol roka tam, kde sa dnes nachádza. Ako zdôraznil Peter Pellegrini kandidát na Trnavského župana stelesňuje pravý opak: „Martin Červenka je človek, ktorý vďaka dlhoročnej tímovej práci dokáže spájať, a nie rozdeľovať. Dokáže byť radcom a koordinátorom, nie človekom, ktorý je presvedčený, že len on má patent na rozum. A dokáže byť županom, ktorý je vďaka odbornosti a skúsenosti sosamosprávou skutočným prínosom pre svoj kraj.”

Martin Červenka ocenil podporu HLAS – sociálna demokracia a uviedol, že je s plným nasadením pripravený zabojovať o kreslo župana. „ Kraj nepotrebuje lacné PR, ľudí, ktorí stelesňujú to, čo sa tu deje od volieb, ale novú nádej a konkrétny program a konkrétne činy.“

<< Späť k článkom