Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Podporujeme v Trenčianskom kraji súčasného župana

Patrícia Medveď Macíková
  Súčasný predseda Trenčianskeho samospráveho kraja Jaroslav Baška je odborník na svojom mieste a preto ho aj strana HLAS –...

 

Súčasný predseda Trenčianskeho samospráveho kraja Jaroslav Baška je odborník na svojom mieste a preto ho aj strana HLAS – sociálna demokracia podporuje, aby pokračoval vo svojej práci.
HLAS dlhodobo hovorí, že je nevyhnutné aby mestá, obce aj župy riadili odborníci, ktorý svojej práci rozumejú. V posledných dvoch rokoch popri súčasnej vláde totiž samospráva často preberá úlohy, ktoré by mal zvládať štát.
Preto rozhodnutie, koho podporím v Trenčianskom samosprávnom kraji bolo jednoznačne prijaté celým predsedníctvom. Súčasný predseda Jaroslav Baška je na svojom mieste druhé volebné odbobie a urobíme všetko, čo je v silách strany a jej regionálnych štruktúr pre podporu tohto kandiáta.
„Jara Bašku poznám dvadsať rokov a kraj pod jeho vedením naozaj prekvitá. Kraj čerpá eurofondy v stovkách miliónoch eur – vďaka tomu sa lepšie stará sa o svojich seniorov, buduje infraštruktúru pre všetky druhy dopravy a rekonštruuje a zatraktívňuje školy. Je mi cťou, že strana HLAS môže podporovať takého kandidáta.“
V Trenčianskom kraji je zároveň 19 kandidátov strany HLAS – sociálna, ktorí sa uchádzajú o podporu voličov v nadchádajúcich komunálnych voľbách ako kandidáti za poslancov do vyššieho územného celku.

<< Späť k článkom