Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Predčasné voľby sú jedinou možnosťou, ako skončiť špinavé zákulisné politické hry

Patrícia Medveď Macíková
Vládna koalícia nadobro stratila súdnosť a naozaj sa rozhodla venovať celé leto svojim vnútorným sporom namiesto okamžitej pomoci ľuďom. „Odchody,...

Vládna koalícia nadobro stratila súdnosť a naozaj sa rozhodla venovať celé leto svojim vnútorným sporom namiesto okamžitej pomoci ľuďom.

„Odchody, prestupy, kupčenie s poslaneckými hlasmi, plány o menšinovej vláde s fašistami. To sú jediné veci, ktorým dnes venuje pozornosť vládna koalícia. Tak, ako sa pred rokom a pol namiesto pandémie zaoberala len sama sebou, tak dnes namiesto zdražovania rieši udržanie sa pri moci za každú cenu. Vtedy boli strašnou cenou za takýto prístup tisícky zbytočne zmarených životov, dnes je to čoraz zúfalejšia situácia mnohých ľudí na Slovensku a čoraz väčšia chudoba,“ povedal líder HLASu Peter Pellegrini.

HLAS opakovane vyzýva koaličné strany, aby okamžite začali rokovať s opozíciou o termíne predčasných volieb. „Predčasné voľby sú jedinou možnosťou, ako ukončiť tieto špinavé zákulisné hry o moc. Ľudia na Slovensku majú plné právo, aby sa vláda Slovenskej republiky venovala im, a nie sama sebe,“ uzavrel Peter Pellegrini.

<< Späť k článkom