Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Domov » Aktuality » Tlačové správy » Patrícia Medveď Macíková » Tlačová správa: reakciu str...

Tlačová správa: reakciu strany HLAS na vyjadrenia predsedu vlády v dnešných Sobotných dialógoch.

Predseda vlády Eduard Heger v dnešnej relácii SRo potvrdil, že je dôstojným pokračovateľom politiky svojho predsedu Igora Matoviča a lož je jeho pracovnou metódou.

Predseda vlády Eduard Heger v dnešnej relácii SRo potvrdil, že je dôstojným pokračovateľom politiky svojho predsedu Igora Matoviča a lož je jeho pracovnou metódou. Koalícia čelí vnútorným konfliktom, dvaja ministri neschválili Plán obnovy a  niektorí vládni poslanci nepodporia Programové vyhlásenie vlády. Konflikty vo vláde počas roka paralyzovali život krajiny a spôsobili zbytočné straty na životoch. Ak Heger považuje napätie za esenciu politiky svedčí to len o jeho neochote pozrieť  sa pravde do očí. Slovensko ak sa má nadýchnuť a vyjsť z pandemickej a ekonomickej krízy nepotrebuje predsedu vlády, ktorý uteká pred realitou a snaží sa ju prikrášľovať, či doslova dezinterpretovať. HLAS  – sociálna demokracia považuje plošné testovanie za zbytočné plytvanie verejnými financiami za ktoré nesie zodpovednosť aj súčasný predseda vlády.

<< Späť k článkom

Používaním stránok prevádzkovaných stranou HLAS súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info