Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Schránková firma OĽANO nech si hľadí svoje

Patrícia Medveď Macíková
Strana HLAS odporúča schránkovej firme OĽaNO, aby sa sústredila predovšetkým na vyplatenie 500 eur za účasť na voľbách, ktoré pred...

Strana HLAS odporúča schránkovej firme OĽaNO, aby sa sústredila predovšetkým na vyplatenie 500 eur za účasť na voľbách, ktoré pred voľbami bezostyšne nasľubovali početným rómskym komunitám a len vďaka tomuto klamstvu dnes sedia v parlamente. Od svojho vzniku dostalo toto „hnutie“ zo štátnej kasy vyše 30 miliónov eur, takže určite majú z čoho odškodniť obete svojho predvolebného podvodu.
 O 13. dôchodku ide s nekonečnou drzosťou verejne rozprávať Igor Matovič, ktorého jedným z prvých krokov vo funkcii premiéra bolo zrušenie už zákonom schválených 13. plnohodnotných dôchodkov. Zrušil ich spolu s ďalšími sociálnymi opatreniami napriek svojmu verejnému predvolebnému sľubu, že nesiahne na žiadne sociálne istoty slovenských občanov. Nebyť HLASu a jeho trojročnej parlamentnej aktivity, slovenskí seniori by nikdy nemali tohtoročné zvýšenie dôchodkov. Nemali by ich preto, lebo Hegerova a Matovičova vláda na nich absolútne kašľala a správala sa k nim ako k nepriateľom štátu. HLAS bude vo vláde za slovenských dôchodcov bojovať ešte intenzívnejšie ako v opozícii. Určite však na to nepotrebuje schránkovú firmu OĽaNO, ktoré je najväčším zlom slovenskej politiky a dokazuje to každý jeden deň svojím pôsobením.
<< Späť k článkom