Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Sme pripravení rokovať s Michalom Kaliňákom o podpore kandidatúry na prešovského župana

Patrícia Medveď Macíková
Strana HLAS – sociálna demokracia je pripravená rokovať s Michalom Kaliňákom o podpore jeho kandidatúry na prešovského župana.„Michal Kaliňák je...


Strana HLAS – sociálna demokracia je pripravená rokovať s Michalom Kaliňákom o podpore jeho kandidatúry na prešovského župana.
„Michal Kaliňák je nesporným odborníkom na samosprávu, čo potvrdzuje aj jeho pôsobenie na poste ústredného riaditeľa Združenia miest a obcí Slovenska. Slovenské župy, mestá a obce potrebujú kvalifikovaných a odborne pripravených kandidátov, aby sa amaterizmus a chaos z vlády nepreniesli aj do samosprávy. Preto je HLAS pripravený rokovať s Michalom Kaliňákom o jeho programe a v prípade zhody podporiť jeho kandidatúru,“ uviedol generálny manažér HLASu Matúš Šutaj Eštok.
Michal Kaliňák je pre HLAS novou politickou tvárou, ktorá môže ponúknuť ťažko skúšanému Prešovskému kraju skutočné riešenie jeho problémov. „Nová energia, nové tváre a nový prístup orientovaný na výsledky je spoločným menovateľom mnohých nominácií HLASu v regionálnych a komunálnych voľbách. Spĺňa ho Branislav Becík v Nitrianskom kraji, Robert Suja v Prešovskom i Peter Slyško v Žilinskom. Preto budeme radi, ak nájdeme zhodu aj s Michalom Kaliňákom a budeme môcť jeho kandidatúru podporiť,“ dodal Matúš Šutaj Eštok.

<< Späť k článkom