Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Snem strany HLAS – sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková
Prvý októbrový deň bude patriť snemu politickej strany HLAS – sociálna demokracia. V srdci Slovenska – na Liptove sa stretne...

Prvý októbrový deň bude patriť snemu politickej strany HLAS – sociálna demokracia. V srdci Slovenska – na Liptove sa stretne takmer tisícka delegátov, aby sme vyslali jasné posolstvo pred nadchádzajúcimi komunálnymi voľbami.
Politická strana HLAS vznikla len pred niečo vyše dvoma rokmi, ale hneď od svojho vzniku mala za cieľ byť predovšetkým hlasom občanov a hlasom regiónov. Preto intenzívne pracujeme na vzniku kvalitných regionálnych štruktúr a dôkazom je aj členská základňa, ktorá dosahuje takmer dvetisíc ľudí zo všetkých kútov Slovenska.
Polovica z nich sa stretne v športovej hale Liptov aréna mesiac pred komunálnymi voľbami, v ktorých budú voliči rozhodovať o nových predsedoch samosprávnych krajov, primátoroch, starostoch či komunálnych poslancoch. Mnohí z delegátov snemu sú občania, ktorí sa rozhodli kandidovať a zlepšovať svoju obec či mesto – práve vo farbách a s myšlienkami HLASu.
Je dôležité si pripomenúť v týchto ťažkých časoch, že je to predovšetkým odbornosť a slušnosť, ktorú je potrebné vrátiť do politického života a to na všetkých jeho úrovniach. Od komunálnej – po vládnu úroveň. Je nevyhnutné, aby krajinu na všetkých úrovniach opäť riadili schopní manažéri a odborníci a nie pomstychtiví diletanti, či poslušní pritakávači vrchnosti bez vlastného názoru.
Komunálne voľby, ktoré nás čakajú o necelý mesiac, sú prvou príležitosťou kandidátov za stranu HLAS – sociálna demokracia uchádzať sa o priazeň voličov vo voľbách – a regionálne štruktúry pripravili pre občanov kvalitnú ponuku kandidátov na jednotlivé funkcie tak, aby si voliči mohli smelo vybrať a nemuseli sa za svoju voľbu hanbiť.
Je to zároveň jedinečná možnosť vystaviť prvú stopku prisluhovačom vládnych strán, ktorí sedia na stoličkách županov či primátorov a aj takto ukázať vláde, že stačilo. Amatérov a neschopných rozhádaných krikľúňov bolo dosť.
HLAS zároveň ponúka mnohé nové tváre v politickej mape Slovenska, ktoré svojím životným príbehom dokázali, že majú nato riadiť samosprávy a spraviť z našich miest a obcí lepšie miesto na život.
Pre všetkých, ktorí majú záujem o viac informácií o sneme strany HLAS – sociálna demokracia odporúčame sledovať sociálne siete strany a jej predstaviteľov.
<< Späť k článkom