Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Spojme sily pre budúcnosť Žilinského kraja

Patrícia Medveď Macíková
KANDIDÁT HLASU NA ŽILINSKÉHO ŽUPANA PETER SLYŠKO VYZVAL IGORA JANCKULÍKA A IGORA CHOMU NA SPOLOČNÝ POSTUP VO VOĽBÁCH Kandidát HLASu...

KANDIDÁT HLASU NA ŽILINSKÉHO ŽUPANA PETER SLYŠKO VYZVAL IGORA JANCKULÍKA A IGORA CHOMU NA SPOLOČNÝ POSTUP VO VOĽBÁCH
Kandidát HLASu na žilinského župana Peter Slyško vyzval Igora Janckulíka a Igora Chomu na spoločný postup v krajských voľbách.
„HLAS, KDH aj Smer sú demokratické opozičné strany a v Žilinskom kraji dnes majú spoločný cieľ. Ten cieľ sa volá – zmena. Poďme si preto všetci traja sadnúť za jeden stôl a dohodnúť sa, kto z nás vyzve pani Jurinovú na priamy súboj. Za seba hovorím, že som pripravený podporiť toho, kto bude mať najväčšiu šancu na spoločný úspech,“ vyhlásil Peter Slyško.
HLAS upozorňuje, že hlasy opozície sa samostatným postupom rozdrobujú. „Výsledok vo voľbách môže byť nešťastím pre Žilinský kraj, pretože županka bude pokračovať ďalej so všetkými negatívami, ktoré do verejného života prinieslo jej hnutie OĽaNO a jeho líder Igor Matovič,“ dodal Peter Slyško.
Spoločný postup troch kandidátov demokratických opozičných strán bude podľa neho silným odkazom pre voličov, že dokážu zahodiť egá spolupracovať v prospech ľudí. „Bude to posolstvo, že súdržnosť je pre nás viac ako rozdeľovanie. A bude to aj nádej pre celý Žilinský kraj, že dostane možnosť na lepšiu budúcnosť,“ uzavrel Peter Slyško.
<< Späť k článkom