Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Traja opoziční poslanci svojim hlasovaní podporili chaos v štáte

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia považuje hlasovanie o Igorovi Matovičovi za tragickú správu pre Slovensko. „Táto vláda nie je menšinová. Táto...

HLAS – sociálna demokracia považuje hlasovanie o Igorovi Matovičovi za tragickú správu pre Slovensko.
„Táto vláda nie je menšinová. Táto vláda má väčšinovú podporu a opiera sa okrem iných aj o hlasy Tomáša Tarabu a bratov Kuffovcov, ktorí prišli do parlamentu na kandidátke ĽSNS. Za svoje rozhodnutie sa títo páni musia zodpovedať svojim voličom,“ uviedol líder HLASu  – sociálna demokracia.

„Oni vedia, prečo to urobili, oni si musia zdôvodniť, prečo chcú ďalej Igora Matoviča vo funkcii, v ktorej preukázateľne a trvale škodí Slovensku,“ upozornil Peter Pellegrini.
„Títo traja poslanci odignorovali želanie väčšiny národa o rýchlych predčasných voľbách a za toto pohŕdanie ľuďmi zaplatia všetci na Slovensku zhoršením svojich životov,“ povedal Peter Pellegrini.
„Októbrové voľby do našich žúp, miest a obcí sú poslednou možnosťou na rázne vyjadrenie politického názoru všetkých ľudí, z ktorých Igor Matovič a  Eduard Heger robia nevoľníkov. Preto vyzývam ľudí, aby sa v týchto voľbách nebáli hlasovať politicky a vedome nepodporiť nominantov OĽANO a ich prisluhovačov. Nebojte sa z týchto volieb urobiť referendum, ktoré vám Matovič s Hegerom upierajú“, zdôraznil Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom