Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Vinníkom dopravného kolapsu v Košiciac je Polaček, OĽANO, SaS a Sme rodina

Patrícia Medveď Macíková
  Dnešný dopravný kolaps Košiciach zapríčinil primátor Jaroslav Polaček a strany bývalej vládnej koalície, ktoré ho do funkcie nominovali. Vyhlásil...

 

Dnešný dopravný kolaps Košiciach zapríčinil primátor Jaroslav Polaček a strany bývalej vládnej koalície, ktoré ho do funkcie nominovali. Vyhlásil to poslanec NR SR a podpredseda strany HLAS Richard Raši, ktorý pripomenul, že košického primátora Polačeka do funkcie nominovali aj strany OĽANO, SaS a SME RODINA. Práve tieto strany obrali nielen mesto Košice, ale aj ďalšie samosprávy o desiatky miliónov eur, ktoré teraz v regiónoch chýbajú.
Primátor Polaček údajne dnes z Košíc odišiel. Vyzývam ho preto, nech sa do mesta ani nevracia, kým nevybaví u svojich podporovateľov dodatočné finančné prostriedky pre mesto tak, aby vyhovel nielen vodičom mestskej hromadnej dopravy, ale aby dokázal mesto efektívne riadiť a nezvyšoval miestne dane a poplatky. Ako bývalého primátora ma zaráža aj fakt, že primátor namiesto toho, aby urobil všetko pre opätovné obnovenie chodu mestskej hromadnej dopravy, uprednostnil iný program a najmä, že oficiálna stránka mesta o štrajku, ktorý spôsobil aj hodinové meškania, na titulnej stránke vôbec neinformuje.

<< Späť k článkom