Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Vláda by si mala vypýtať dôveru od NR SR

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia naďalej trvá na tom, aby predseda vlády Eduard Heger predstúpil pred parlament a požiadal o vyslovenie...

HLAS – sociálna demokracia naďalej trvá na tom, aby predseda vlády Eduard Heger predstúpil pred parlament a požiadal o vyslovenie dôvery. „Dnešné rokovania koalície potvrdili v priamom prenose agóniu koalície. Je zrejmé, že ich neschopnosť riešiť svoju vlastnú politickú krízu, ohrozuje životy ľudí na Slovensku. Energetická kríza a inflácia, budú valcovať ľudí na Slovensku, ale táto koalícia len rieši svoje vlastné stoličky a bavoráky. Je to nevkusná a neslušná hra celej koalície, ktorá zamoruje atmosféru na Slovensku,“ vyhlásil líder strany Peter Pellegrini.
Podľa Petra Pellegriniho, keď ide o ich stoličky, Heger prinesie na koaličné rokovania päť návrhov ako si udržať moc, ale ak ide o ľudí nevie ponúknuť nič. „Ľudia na Slovensku sú vystrašení, boja sa a paralyzovaná menšinová vláda nie je pre nich riešením. Predčasné voľby sú jediný reálny a možný scenár, ako zmeniť Slovensko a konečne začať riešiť nahromadené problémy spôsobené týmito amatérmi vo vláde,“ dodal Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom