Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Vláda odborníkov nesmie prekryť zlyhania tejto koalácie

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia vníma odchod Hegerovej vlády ako nevyhnutný krok k stabilizácii politickej scény a k príprave Slovenska na...

HLAS – sociálna demokracia vníma odchod Hegerovej vlády ako nevyhnutný krok k stabilizácii politickej scény a k príprave Slovenska na predčasné voľby.
„HLAS – sociálna demokracia sa v tejto situácii bude správať zodpovedne. Od úradníckej vlády očakáva len riešenie prípadných krízových situácii. HLAS – sociálna demokracia nevysloví dôveru tejto vláde, “ uviedol líder Peter Pellegrini.
 „Chcem však vyzvať voličov, aby nezabudli, kto chaos a marazmus spôsobil. Igor Matovič, Eduard Heger, Boris Kollár, Veronika Remišová a Richard Sulík, sú predstavitelia trojročného chaosu a rozkladu štátu,“ uviedol Peter Pellegrini. “ Vyzývame všetky politické strany, aby  ukončili tento chaos a v parlamente schválili júlový termín predčasných  volieb. Vyzývame Sme rodina,  SaS aj PS, aby takýto návrh podporili. Je to jediná cesta ako ukončiť chaos,“ uviedol Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom