Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Vláda robí predvolebný marketing a z ľudí v núdzi sa cynicky vysmieva

Patrícia Medveď Macíková
Vláda pokračuje vo výsmechu ľudí v núdzi, ktorí súrne potrebujú od štátu pomoc. „Po roku a dvoch mesiacoch „objavila“ vláda...

Vláda pokračuje vo výsmechu ľudí v núdzi, ktorí súrne potrebujú od štátu pomoc. „Po roku a dvoch mesiacoch „objavila“ vláda skupiny ľudí, ktorí vraj jej prvú pomoc nedostali a posiela im sto eur. Sto eur zdražovania za 14 mesiacov znamená presne 7 eur a 14 centov na mesiac. Toto je podľa Igora Matoviča, Eduarda Hegera a Milana Krajniaka pomoc pri zdražovaní? Je to jeden cynický výsmech a predvolebný marketing, ktorý nikoho neoklame,“ povedal líder HLASu Peter Pellegrini.
HLAS vláde pripomína, že na skutočnú pomoc čakajú od vlády miliónové skupiny ľudí, a nie desaťtisíce, ktoré zrazu „objavila“. „Vyše milióna detí a vyše milióna seniorov sa dodnes dočkali len sľubov a almužien. Igor Matovič a Eduard Heger nedokážu Slovensku pomôcť, vedia len rozoštvávať spoločnosť, klamať a škriepiť sa vo vládnej koalícii. Ľudia majú už v sobotu jedinečnú možnosť odkázať týmto pánom vo volebných miestnostiach, čo si o tejto ich „pomoci“ v skutočnosti myslia,“ dodal Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom