Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Vyzývame prezidentku, aby nepodľahla vyrejnému vydieraniu Hegera

Patrícia Medveď Macíková
HLAS – sociálna demokracia vníma vystúpenie Eduarda Hegera, ako zneužitie verejnoprávneho priestoru na politický tlak na hlavu štátu. „Vláda chaosu...

HLAS – sociálna demokracia vníma vystúpenie Eduarda Hegera, ako zneužitie verejnoprávneho priestoru na politický tlak na hlavu štátu. „Vláda chaosu a ožobračovania Slovenska už nemôže ďalších 5 mesiacov viesť Slovensko. Heger a ministri si strážia svoje kšefty, kašlú na ľudí a preto musia odísť. Heger nech si pobalí veci a prestane trápne vydierať hlavu štátu,“ uviedol líder strany Peter Pellegrini.

„Heger na čele štátu je nositeľom verejných klamstiev a zlyhania riadenia štátu. V raste cien potravín, neponúkla jeho vláda žiadne riešenie. Rovnako zlyhala v pomoci ľuďom zmietaných krízou. HLAS – sociálna demokracia rovnako vyzýva prezidentku k razantnému politickému riešeniu politickej krízy. Očakávam, že prezidentka Čaputová nepodľahne verejnému vydieraniu Eduarda Hegera a odoberie jeho vláde poverenie a vymenuje úradnícku vládu,“ zdôraznil Peter Pellegrini. „Ak tomuto vydieraniu prezidentka podľahne, bude spoluzodpovedná za chaos a nárast radikalizmu v spoločnosti,“ upozornil líder HLASu.
<< Späť k článkom