Staň sa

HLASOM mladých

Your Name(Required)
viac ••• menej •••

663

663 Podania
Cieľ 2,500

Slovenská republika oslávila v úvode roku 2023 jubileum tretieho desaťročia. Za toto krátke, no pre náš národ mimoriadne dôležité historické obdobie sme spoločnou prácou dokázali sformovať kľúčové inštitúcie a mechanizmy zabezpečujúce fungovanie nášho štátu.

Posledné roky sa, bohužiaľ, v dôsledku politického amaterizmu naša spoločnosť polarizuje a politická kultúra preráža nevídané dná. Dlhodobé strategické rozmýšľanie v hlavách súčasných predstaviteľov, bezpochyby, absentuje a rozplýva nádeje na lepšiu budúcnosť.

My to nehodláme nechať tak, a čo ty?

Národný pilier ako hodnotová DNA našej strany predstavuje úctu k minulosti a historickú hrdosť. Myslíme si, že práve národná bdelosť je zárukou sebavedomej prítomnosti a budúcnosti.

Sociálny pilier je základom HLASu-SD. Záujem o ČLOVEKA, jeho lepší život, no aj spoločenská spravodlivosť a medzigeneračná solidarita je to, na čom je pevne skoncentrovaný náš program.

Antifašistický pilier je našou historickou pamäťou a v súboji o historickú pravdu pevne stojíme na strane demokracie. Bez výnimky odmietame akékoľvek deformačné kampane mierené na historické povedomie mladých ľudí.

Integračný pilier je našim pohľadom do budúcnosti. Účasť Slovenska v EÚ a NATO považujeme za kľúčový slobodný priestor, kde chceme rozvíjať našu národnú identitu a vytvárať predpoklady na rast životnej úrovne.

V HLASe – sociálna demokracia veríme v silu mládeže formovať budúcnosť našej krajiny, rozumieme výzvam, ktorým čelíte. Sme tu, aby sme ich s Vami vedeli spoločne riešiť. Pripoj sa k nám v našej snahe vytvoriť lepšiu budúcnosť pre náš národ. Aj tvoj HLAS môže formovať úspech našej krajiny!

Poďme pracovať spoločne! Pridajte sa k HLASu – sociálna demokracia!

Používaním stránok prevádzkovaných stranou HLAS súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

Súhlasím Viac info