Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Patrícia Medveď Macíková

Tlačová správa: Z Hegera sa stáva čoraz väčší klamár a manipulátor

Patrícia Medveď Macíková
Zoči-voči možnému odvolaniu sa z Eduarda Hegera stáva čoraz väčší klamár a manipulátor. „Je to ďalší z mnohých dôvodov, prečo...

Zoči-voči možnému odvolaniu sa z Eduarda Hegera stáva čoraz väčší klamár a manipulátor. „Je to ďalší z mnohých dôvodov, prečo tento neexistujúci a nesvojprávny premiér nesmie ostať vo svojej funkcii,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.
Eduard Heger dnes v Slovenskom rozhlasu bohorovne vyhlásil, že „naša vláda nemá kauzy“. „Vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera majú naopak káuz toľko, že ľudia ich začali považovať za niečo samozrejmé. Nezmyselné rozhadzovanie štátnych miliárd na nezmysly ako plošné testovanie, korupčné kauzy na ministerstvách vnútra, zdravotníctva či pôdohospodárstva, tisíce úplne zbytočne stratených životov počas pandémie a státisíce ľudí, ktorí sa prepadli do chudoby. Toto nie sú kauzy, pán Heger?“ spýtal sa Peter Pellegrini.
Premiér na jednej strane vyhlási úplnú lož, že „nie sú prilepení k svojim stoličkám“, na druhej strane odmietne akúkoľvek rekonštrukciu vlády či predčasné voľby. Tvrdí, že „Slovensko potrebuje stabilitu“, a zároveň ju chce zabezpečovať s Igorom Matovičom, ktorého politickým programom je dvanásť rokov len deštrukcia, šírenie nenávisti a rozoštvávanie národa.
Ministri OĽaNO vrátane premiéra začali vydávať za tragédiu, ak by vláda padla pred Vianocami. „Naopak. Bol by som to ten najkrajší vianočný darček všetkým ľuďom na Slovensku. Dal by im totiž nádej na lepšiu budúcnosť – a tá sa nedá kúpiť ani zaplatiť,“ dodal Peter Pellegrini.
<< Späť k článkom