Tlačové správy

HLAS - sociálna demokracia

Karolína Ducká

Tlačová správa: V prezidentskej kampani ponúkne Peter Pellegrini víziu pokoja

Karolína Ducká
Prezidentská kampaň Petra Pellegriniho bude zameraná na predstavenie jeho dlhodobej vízie Slovenska, riešenie skutočných problémov ľudí a prezentovanie hodnôt pokoja...

Prezidentská kampaň Petra Pellegriniho bude zameraná na predstavenie jeho dlhodobej vízie Slovenska, riešenie skutočných problémov ľudí a prezentovanie hodnôt pokoja a dôstojného života pre všetkých. „Ponúkam ľuďom pokoj, dôstojnosť a lepší život pre každého človeka. Mojou víziou je hrdé a sebavedomé Slovensko, ktoré je pevnou súčasťou demokratického sveta, ale ktoré vždy obhajuje predovšetkým vlastné národnoštátne záujmy. Na tieto témy sa chcem počas kampane zamerať,“ uviedol Peter Pellegrini.
Kampaň bude viesť priamo medzi ľuďmi, ale aj v médiách a na sociálnych sieťach. Kampaň bude financovaná z príspevku strany HLAS a z darov od podporovateľov a sympatizantov. Všetky tieto prostriedky sa budú evidovať v rámci transparentného účtu kandidáta, ktorý je už zriadený.
Príspevok strany HLAS bude pozostávať z vybraného členského a z darov, ktoré strana priebežne a nad rámec zákona zverejňuje. Kandidát si v rámci kampane splní všetky povinnosti, ktoré mu ustanovuje zákon.
<< Späť k článkom